Prawdziwe doświadczenie SPA - Delux Pedicure

Połącz pielęgnację stóp z przyjemnością wykonując pedicure SPA. Dzięki zastosowaniu produktów, przepełnionych łagodzącymi i skutecznymi wyciągami roślinnymi, z linii Manicure/Pedicure OPI, możesz teraz rozkoszować się wspaniałym doświadczeniem SPA. Nasz Delux Pedicure to kompletna pielęgnacja stóp, zapewniamy ulgę zmęczonym stopom.

Oczyszczająca i relaksująca kąpiel stóp poprzedzająca pielęgnację naturalnej płytki paznokcia, następnie zastosowanie pilingu z wyciągami roślinnymi, nawilżenie i odżywienie stóp maską, i w końcu intensywny masaż emulsją z ekstraktem z owoców, pozwolą zapomnieć o codziennych troskach i z przyjemnością poddać się zabiegom pielęgnacyjnym. W końcowym etapie nakładamy na paznokcie lakier nadając im piękny kolor i połysk.
Dzięki pedicure SPA skóra stóp staje się wygładzona i delikatna. Tak wypielęgnowane stopy nabierają pięknego wyglądu.

Zalety naszego Delux Pedicure:

- odpręża i relaksuje

- zmiękcza i nawilża skórę stóp.

French manicure

Zadbane i eleganckie ręce to wizytówka każdej kobiety. French manicure to sposób na to, by paznokcie nie tylko wyglądały niezwykle estetycznie ale i pasowały do każdej okazji. We frenczu dobrze wyglądają dłonie każdej kobiety, zarówno nastolatki, jak i pani trochę starszej.

Czytaj więcej...

Przewiń na górę strony