Prawdziwe doświadczenie SPA - Delux Manicure

Każdemu z Nas przyda się czasem odrobina luksusu i odprężenia. Doskonałą formą relaksu po ciężkim dniu jest manicure SPA w centrum Warszawy. Zabieg ten spowoduje, że Twoje dłonie staną się piękne i zadbane. Nawilżająca maseczka odżywi skórę dłoni i pozostawi ją gładką i delikatną.

Czytaj więcej: Manicure SPA

Każda kobieta marzy o pięknych paznokciach, jednak nie każda ma czas by o nie zadbać. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest manicure hybrydowy. Zabieg ten wykonujemy przy użyciu preparatów łączących w sobie właściwości lakieru do paznokci i żelu.

Czytaj więcej: Manicure hybrydowy

Dbając o wygląd paznokci nie można zapomnieć o ich kondycji. Manicure biologiczny robiony w warszawskim salonie nailandGO pozwala na połączenie obu tych aspektów. To zabieg, podczas którego nie używamy metalowych narzędzi.

Czytaj więcej: BIO manicure

Skóra dłoni jest wyjątkowo narażona na wysuszenie i osłabienie naturalnej ochrony. Codzienne czynności powodują, że staje się szorstka a paznokcie zniszczone. Warto szczególnie o nią zadbać, by zawsze cieszyć się pięknym wyglądem rąk i paznokci.

Czytaj więcej: Manicure kosmetyczny

Dobór koloru paznokci zależy od naszego trybu życia i tego, przy jakich okazjach najczęściej pokazujemy nasze dłonie. Istnieje jednak sposób na to, by paznokcie pasowały do każdej okazji. Taką możliwość daje french manicure.

Czytaj więcej: French manicure

Wywodzi się z kraju kwitnącej wiśni, gdzie narodził się przed ponad czterystu laty. Odkryta wtedy metoda pielęgnacji paznokci ze względu na wyjątkową skuteczność przetrwała i cieszy się obecnie wielką popularnością na całym świecie. Metoda ta czerpie odżywcze składniki z Morza Japońskiego i nadaje płytce unikalny blask różowej perły.

Czytaj więcej: Manicure japoński

Pedicure SPA - relaks i odprężenie

Połącz pielęgnację stóp z przyjemnością!
Pedicure SPA
to zabieg polegający na połączeniu tradycyjnego pedicure z odprężającą kąpielą stóp, rewitalizującym pilingiem, nawilżeniem i  odżywieniem stóp maską  oraz relaksującym masażem.

Czytaj więcej...

Przewiń na górę strony