Prawdziwe doświadczenie SPA - Delux Manicure

Każdemu z Nas przyda się czasem odrobina luksusu i odprężenia. Doskonałą formą relaksu po ciężkim dniu jest manicure SPA w centrum Warszawy. Zabieg ten spowoduje, że Twoje dłonie staną się piękne i zadbane. Nawilżająca maseczka odżywi skórę dłoni i pozostawi ją gładką i delikatną.

Dzięki zastosowaniu przepełnionych łagodzącymi i skutecznymi wyciągami roślinnymi produktów z linii Manicure/Pedicure OPI, możesz rozkoszować się wspaniałym doświadczeniem SPA.
Nasz Delux Manicure nailandGO, to kompletna pielęgnacja dłoni. Zadbamy nie tylko o Twoje dłonie, ale także o samopoczucie. Na dodatek nasze studio jest dogodnie położone, w centrum Warszawy, przy stacji metra Politechnika.

Oczyszczająca i relaksująca kąpiel dłoni poprzedzająca pielęgnację naturalnej płytki paznokcia, następnie zastosowanie pilingu z wyciągami roślinnymi, nawilżenie i odżywienie dłoni maską, i w końcu intensywny masaż emulsją z ekstraktem z owoców, pozwolą zapomnieć o codziennych troskach, tak że z przyjemnością poddasz się zabiegom pielęgnacyjnym. W końcowym etapie nakładamy na paznokcie lakier nadającego im piękny kolor i połysk.

Zalety naszego Delux Manicure:

- pielęgnuje zniszczone dłonie i wzmacnia paznokcie

- odpręża i relaksuje.

Pedicure SPA - relaks i odprężenie

Połącz pielęgnację stóp z przyjemnością!
Pedicure SPA
to zabieg polegający na połączeniu tradycyjnego pedicure z odprężającą kąpielą stóp, rewitalizującym pilingiem, nawilżeniem i  odżywieniem stóp maską  oraz relaksującym masażem.

Czytaj więcej...

Przewiń na górę strony