Axxium Soak-Off vs Nowy GelColor 

Zarówno Axxium Soak-Off jaki i GelColor są to lakiery do paznokci dostępne w trwałej, utrwalanej światłem UV w przypaku Axxium Soak-Off i lampie LED w przypadku GelColor, formule kolorowego żelu.

Kolorowe żele Axxium Soak-Off zapewniają gładki, nieskazitelny efekt. Ich użycie eleminuje problem nieestetycznego odpryskiwanie lakieru na paznokciach dłoni i stóp. Są idealne na specjalne okazje, takie jak np. wakacje, gdyż kolor utrzymuje sie do 2 tygodni a nawet dłużej!

Nowy GelColor jest delikatnym żelem przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki i jest calkowicie bezpieczny dla paznocki. Nadaje długotrwały, wspaniały brylantowy połysk. Utrzymuję się na paznokciach 2 a nawet 3 tygodnie przez co, tak ja Axxium Soak-Off, jest idealny na specjalne okazje nadając paznokciom długotrwały efekt.

Kolorowe żele dające brylantowy połysk i bezpieczeństwo dla płytki paznokcia

Ekspresowa i niezwykle precyzyjna wersja kolorowych żeli, które wyglądają jak lakier. Najnowocześniejsza technologia produktu jakiego jeszcze nie było. Delikatne żele przepuszczają powietrze. Nie wiążą się one mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczą płytki paznokcia.

Czytaj więcej: GelColor

Prawdziwe doświadczenie SPA - Delux Manicure/Pedicure

Rozkoszuj się wspaniałym doświadczeniem SPA, zapewnij ulgę zmęczonym dłoniom i stopom. Wszystkie produkty w linii Manicure/Pedicure są przepełnione łagodzącymi i skutecznymi wyciągami roślinnymi. Stosujemy je dla kompletnej pielęgnacji dłoni i stóp wykonując nasz Delux Manicure i Delux Pedicure.

Czytaj więcej: Manicure/Pedicure

Przewiń na górę strony