Prawdziwe doświadczenie SPA - Delux Manicure/Pedicure

Rozkoszuj się wspaniałym doświadczeniem SPA, zapewnij ulgę zmęczonym dłoniom i stopom. Wszystkie produkty w linii Manicure/Pedicure są przepełnione łagodzącymi i skutecznymi wyciągami roślinnymi. Stosujemy je dla kompletnej pielęgnacji dłoni i stóp wykonując nasz Delux Manicure i Delux Pedicure.

Na cały zabieg manicure i pedicure SPA składają się oczyszczająca i relaksująca kąpiel dłoni lub stóp poprzedzająca pielęgnację naturalnej płytki paznokcia. Następnie aplikujemy piling z wyciągami roślinnymi w celu usunięcia zgrubiałego naskórka i przesuszonej skóry. W kolejmym etapie nawilżamy i odżywiamy dłonie lub stópy maską. Na koniec wykonujemy relaksujący, intensywny masaż emulsją z ekstraktem z owoców.
Dzięki naszemu Delux Manicure i Delux Pedicure będą Państwo w pełni zrelaksowani, a dłonie i stopy wypoczęte będą kusić pięknym wyglądem.

ESPRESSO
Linia stymulująca odnowę skóry dłoni i stóp. Kofeina zawarta w linii Espresso oraz kompleks AHA i kryształy cukru sprawią, iż Twoja skóra będzie jedwabiście gładka i nawilżona.

TROPIKALNE OWOCE I OGÓREK
Tropikale Owoce często łączymy z ogórkiem, z którego ekstrakt na wstępie całego zabiegu wykorzystujemy w oczyszczającej kąpieli dłoni i stóp.
Zawarte w tropikalnych owocach ekstrakty z kokosa i cytrusów oraz dodatkowo obecny w tej egzotycznej linii kompleks AHA, naturalne kryształy cukru i masło Shea, zmniejszą zgrubiały naskórek, nadadzą Twojej skórze witalność oraz przywrócą jej świeżość i blask.

OGÓREK
Ekskluzywna lina kosmetyków, która urzeka świeżym zapachem zielonego ogórka i pozwala poczuć się odprężonym i zrelaksowanym. Mieszanka ekstraktów roslinnych, łagodzącego wyciągu z ogórka, przeciwutleniaczy z ananasa, witamin i środków nawilżających z masłem Shea pomogą zregenerować suchą, zniszczoną skórę, nadając jej miękki, gładki i młodszy wygląd.

PAPAYA i ANANAS
Energiczna, oczyszczająca i nawilżająca linia kosmetyków upaja egzotycznym zapachem papai i ananasa. Ekstrakt z papai i ananasa, mieszanka ekstraktów roślinnych, witamin i środków nawilżających z masłem Shea pozostawią Twoją skórę odświeżoną i pełną energii.

KRÓLEWSKA WERBENA
Kwitnąca królewska roślina jaką jest werbena, połączona z aromatem orzeźwiającego drzewa cytrusowego zapewni skórze Twoich dłoni i stóp odmianę i liczne nowe doznania. W efekcie Twoja skóra będzie idealna i jedwabista. 

Przewiń na górę strony